Christina Aguilera Turkey

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En iyi yollayıcılar

Mayıs 2024

PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

En son konular

» Christina'nın Mücevheratları [Jewellers]
OK!Magazin EmptyPaz Mart 29, 2009 12:43 pm tarafından RoCCo*

» Yeni! Stephen Webster Silver Collection [''09]
OK!Magazin EmptyPaz Mart 29, 2009 12:41 pm tarafından RoCCo*

» Yeni ! Shopping Target with Jordan (27 Mart 2009)
OK!Magazin EmptyPaz Mart 29, 2009 12:40 pm tarafından RoCCo*

» RoCCo* Arts ~
OK!Magazin EmptyPaz Mart 29, 2009 12:38 pm tarafından RoCCo*

» Christina Kardeşiyle Bir İtalyan Restorantında [2006]
OK!Magazin EmptyÇarş. Mart 25, 2009 6:48 pm tarafından RoCCo*

» Texture'ler
OK!Magazin EmptySalı Mart 24, 2009 8:39 pm tarafından Hurt

» Christina Ivy Restaurant [2006]
OK!Magazin EmptySalı Mart 24, 2009 8:36 pm tarafından Hurt

» Xtina MMA Sonrası B.Hills'de [2006]
OK!Magazin EmptySalı Mart 24, 2009 8:35 pm tarafından Hurt

» Renaud Corlouer
OK!Magazin EmptySalı Mart 24, 2009 8:32 pm tarafından Hurt

Tarıyıcı

2 posters

OK!Magazin

Miss.X
    Miss.X
    Usta Üye
    Usta Üye

Ruh Hali : OK!Magazin Idaree11qr4
    Kişisel : Kişisel İletiniz
    OK!Magazin Left_bar_bleue10 / 10010 / 100OK!Magazin Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
    OK!Magazin Left_bar_bleue0 / 1000 / 100OK!Magazin Right_bar_bleue

OK!Magazin Empty OK!Magazin

Mesaj tarafından Miss.X Çarş. Mart 04, 2009 9:19 pm

CHRISTINA
    EVLİ VE MUTLU

AGUILERA OK!'E TEKRAR DOĞURMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLÜYOR!

Oğlu Max'in onu nasıl şaşırttığını sorduğumuzda,Christina Aguilera güldü ve " Gerçekten sürprizlerle dolu bir bebek! " dedi.18 Aralık'ta 28 yaşına basan yıldız ve kocası Jordan Bratman (31) yeniden çocuk sahibi olmak istiyor çünkü Christina anne olmanın harika bir tecrübe olduğunu söylüyor.Yeni hit albümü " Keeps Gettin' Better " sadece Target mağazalarında ve http://www.target.com adlı internet sitesinde satışa sunulan Christina, ocak ayında bir yaşına basacak oğlu Max hakkında OK!'e konuştu.

Max'e kardeş getirme planınız var mı?

Sanırım var.Kesinlikle bir çocuk daha istiyoruz.Max'le inanılmaz güzel bir tecrübe yaşadık.Beni her gün şaşırtmaya devam edmiyor.Bir yıl içinde çok büyüdü,emeklemeye başladı ve şimdi de küçük küçük adımlar atıyor.

Annelik hakkında neler öğrendiniz?

O kadar hızlı büyüyorlar ki her anın keyfini çıkarmak gerektiğini öğrendim.Çok klasik bir laf ama kesinlikle çok doğru.

Evliliğinizin sürmesinin en önemli sebebi nedir?

Jordan olabilecek en mükemmel eş benim için.Evliliğimizi aynı duygularla devam ettirebilmek ikimizin de en önemli önceliği.Evliliği ciddiye almak,birbirimize saygı duymak ve bir takım gibi davranmak gerekiyor.Baş başa özel geceler geçiriyoruz.Çocuk olduktan sonra bunu yaparak evliliğimizi canlı tutmuş olmamız çok önemli.Kocam ve ben birlikte oyunlar oynamayı çok seviyoruz.

20 yaşındaki Christina'ya bir şey önerecek olsanız,neyi önerirdiniz?

Kendime hayatta her şeyin mümkün olduğunu söylerdim çünkü gerçekten öyle.Ayrıca,çok çalışmasını ve içgüdülerine güvenmesini söylerdim.

Eskiden giydiğiniz kıyafetlere bakıp da " Acaba bunları ne düşünerek giymiştim "

Fazla olmuyor çünkü modanın rşsk almak olduğunu düşünüyorum.İşte bu yüzden de çok eğlenceli.Şimdi geriye bakıp da " Acaba bunları ne düşünerek giymiştim " diyebileceğim halde,o zamanlar o kıyafetleri sevdiğimden hiç şüphem yok.Modayla eğlenmek gerekir.Alt tarafı kıyafet.

Kendinizin stil ikonu olduğunu düşünüyor musunuz?

Bu laf beni çok mutlu ediyor.Moda ikonu diye tabir edilen kişilere bakıyorum ve onlardan ilham alıyorum.Stil konusunda Blondie,Jane Birkin ve Velvet Underground'dan Nico'dan etkileniyorum.60'lı 70'li yılların şık ve modern kıyafetlerini seviyorum.

Ne sıklıkta spor yapıyorsunuz?

Spor yapma konusunda çok başarılı biri değilim ama vücüdumu formda tuttuğu için kardiyo yapmaya çalışıyorum ama bazı günler kaçamak yapmak için kendime izin veriyorum.

Olmazsa olmaz dediğiniz bir şey var mı?[

L'Occitane'ın vanilya kokulu mumlarını çok seviyorum.Beni sakinleştiriyor ve nereye gidersem gideyim kendimi evde gibi hissetmemi sağlıyor.

Söylemeyi en sevdiğiniz şarkınız hangisi?

Bunu bana sormanız doğru olmaz.Hangi çocuğumu daha çok sevdiğimi sormanız gibi bir şey olur.Benim için hepsi çok özel." Genie in a Bottle " ( Şişedeki cin) benim çıkış şarkım olduğu için,benim için ayrı bir yeri var."Beautiful'un da çok güzel bir şarkı olduğunu düşünüyorum.

Son olarak şarkınızdaki gibi şişeden bir cin çıkacak olsa ondan ne dilerdiniz?

Geçmişteki hiçbir şeyi değiştirmem mümkün değil.Ben gerçekten çok mutluyum ...

Alıntı.
    PrinCéSs-
    PrinCéSs-
    Gelişmiş Üye
    Gelişmiş Üye

Ruh Hali : OK!Magazin Keyifl10vg7
    Kişisel : Kişisel İletiniz
    OK!Magazin Left_bar_bleue2 / 1002 / 100OK!Magazin Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
    OK!Magazin Left_bar_bleue0 / 1000 / 100OK!Magazin Right_bar_bleue

OK!Magazin Empty Geri: OK!Magazin

Mesaj tarafından PrinCéSs- C.tesi Mart 14, 2009 8:45 pm

Sanırım var.Kesinlikle bir çocuk daha istiyoruz.Max'le inanılmaz güzel bir tecrübe yaşadık.Beni her gün şaşırtmaya devam edmiyor.Bir yıl içinde çok büyüdü,emeklemeye başladı ve şimdi de küçük küçük adımlar atıyor

Hmm..
    Bir hamilelik daha olabilir Very Happy
    Sağol (:

Similar topics

-

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 2:58 pm