Christina Aguilera Turkey

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En iyi yollayıcılar

Mayıs 2024

PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

En son konular

» Christina'nın Mücevheratları [Jewellers]
Sesine Tahammül Bile Edemiyorum EmptyPaz Mart 29, 2009 12:43 pm tarafından RoCCo*

» Yeni! Stephen Webster Silver Collection [''09]
Sesine Tahammül Bile Edemiyorum EmptyPaz Mart 29, 2009 12:41 pm tarafından RoCCo*

» Yeni ! Shopping Target with Jordan (27 Mart 2009)
Sesine Tahammül Bile Edemiyorum EmptyPaz Mart 29, 2009 12:40 pm tarafından RoCCo*

» RoCCo* Arts ~
Sesine Tahammül Bile Edemiyorum EmptyPaz Mart 29, 2009 12:38 pm tarafından RoCCo*

» Christina Kardeşiyle Bir İtalyan Restorantında [2006]
Sesine Tahammül Bile Edemiyorum EmptyÇarş. Mart 25, 2009 6:48 pm tarafından RoCCo*

» Texture'ler
Sesine Tahammül Bile Edemiyorum EmptySalı Mart 24, 2009 8:39 pm tarafından Hurt

» Christina Ivy Restaurant [2006]
Sesine Tahammül Bile Edemiyorum EmptySalı Mart 24, 2009 8:36 pm tarafından Hurt

» Xtina MMA Sonrası B.Hills'de [2006]
Sesine Tahammül Bile Edemiyorum EmptySalı Mart 24, 2009 8:35 pm tarafından Hurt

» Renaud Corlouer
Sesine Tahammül Bile Edemiyorum EmptySalı Mart 24, 2009 8:32 pm tarafından Hurt

Tarıyıcı

Sesine Tahammül Bile Edemiyorum

RoCCo*
    RoCCo*
    Admin

Ruh Hali : Sesine Tahammül Bile Edemiyorum Huysuz10lk7
    Kişisel : Comé CLéan ~
    Sesine Tahammül Bile Edemiyorum Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sesine Tahammül Bile Edemiyorum Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
    Sesine Tahammül Bile Edemiyorum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sesine Tahammül Bile Edemiyorum Right_bar_bleue

Sesine Tahammül Bile Edemiyorum Empty Sesine Tahammül Bile Edemiyorum

Mesaj tarafından RoCCo* Cuma Mart 20, 2009 10:22 pm

YAŞADIKLARINI ANLATTI

NTV'deki 'Haydi Gel Bizimle Ol' programında Aysun Kayacı, bir süredir babası tarafından kendisine yöneltilen suçlamalar karşısındaki suskunluğunu bozdu

Kayacı, 10 yıldır bir hayat kurmak ve annesi ile kızkardeşine bir gelecek sağlamak için çabaladığını ancak her seferinde babasının bir takım programlara katılarak kendisine olur olmaz suçlamalar yönelttiğini anlattı.

13 yaşına kadar babasından hem kendisinin hem de kızkardeşi ve annesinin şiddet gördüğünü ve alınan raporlarla anne-babasının boşandığını ifade eden Aysun Kayacı, "Meseleyi hiç kimse bilmiyor. Çünkü ben 10 yıldır bu işlerle meşgulüm ve 10 yıldır da susuyorum. Çünkü hiç kimseye yaşadığım çileyi ve dramı anlatmaya mecbur değilim. Bir kere bana yakışmaz. Kimse bana acısın, üzülsün istemem ve kimseyi de ilgilendirmez ama sürekli sustukça devam ediyor" diye konuştu.

ÇOCUKLUĞUM ŞİDDETLE GEÇTİ

Kayacı, "Ben bütün çocukluğum boyunca şiddet gördüm. Ben, annem ve kız kardeşim, babam dedikleri insandan" ifadesini kullanarak babasının sabah programlarına çağrılarak anlattıklarıyla insanların kendisini değerlendirmesine isyan etti. "Ben bunları arkamda bırakmışım ve elim ekmek tutmaya başladığından beri annemin kocası, kız kardeşimin babası olmuşum. Hatalarımla sevaplarımla. Çok yanlış yaptım ama yanlışları da kendim yaptım" diyen Kayacı, medyanın da olayı körüklemesinden duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

SESİNE BİLE TAHAMMÜL EDEMİYORUM

Kendisine bir hayat kurduğunu ve artık kurtulduğunu söyleyen Kayacı, yaşadıklarını anlatırken de bir hayli zorlandı. Medyanın babasının konuşmalarına pirim vermesini eleştiren Kayacı, "Peki neden bu medya saçma sapan, uydurulmuş hikayeler anlatan bir adamı, bu kadar çok malzeme yapmaları, kışkırtmaları, daha da çok konuşturmaları... Bir kere anlattığı hikayelerin hiç birisi doğru değil. Ben her 6 ayda bir, Seda Sayan'da orda burada, sabah programlarında unutmaya çalıştığım, sesine bile tahammül edemediğim, bana çok kötü şeyler hatırlatan, gerçekten çok kötü şeyler yaşadım" diye konuştu.

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 11:09 am