Christina Aguilera Turkey

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En iyi yollayıcılar

Mayıs 2024

PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

En son konular

» Christina'nın Mücevheratları [Jewellers]
Ekim 2006 Boxer Dergisi EmptyPaz Mart 29, 2009 12:43 pm tarafından RoCCo*

» Yeni! Stephen Webster Silver Collection [''09]
Ekim 2006 Boxer Dergisi EmptyPaz Mart 29, 2009 12:41 pm tarafından RoCCo*

» Yeni ! Shopping Target with Jordan (27 Mart 2009)
Ekim 2006 Boxer Dergisi EmptyPaz Mart 29, 2009 12:40 pm tarafından RoCCo*

» RoCCo* Arts ~
Ekim 2006 Boxer Dergisi EmptyPaz Mart 29, 2009 12:38 pm tarafından RoCCo*

» Christina Kardeşiyle Bir İtalyan Restorantında [2006]
Ekim 2006 Boxer Dergisi EmptyÇarş. Mart 25, 2009 6:48 pm tarafından RoCCo*

» Texture'ler
Ekim 2006 Boxer Dergisi EmptySalı Mart 24, 2009 8:39 pm tarafından Hurt

» Christina Ivy Restaurant [2006]
Ekim 2006 Boxer Dergisi EmptySalı Mart 24, 2009 8:36 pm tarafından Hurt

» Xtina MMA Sonrası B.Hills'de [2006]
Ekim 2006 Boxer Dergisi EmptySalı Mart 24, 2009 8:35 pm tarafından Hurt

» Renaud Corlouer
Ekim 2006 Boxer Dergisi EmptySalı Mart 24, 2009 8:32 pm tarafından Hurt

Tarıyıcı

2 posters

Ekim 2006 Boxer Dergisi

RoCCo*
    RoCCo*
    Admin

Ruh Hali : Ekim 2006 Boxer Dergisi Huysuz10lk7
    Kişisel : Comé CLéan ~
    Ekim 2006 Boxer Dergisi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ekim 2006 Boxer Dergisi Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
    Ekim 2006 Boxer Dergisi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ekim 2006 Boxer Dergisi Right_bar_bleue

Ekim 2006 Boxer Dergisi Empty Ekim 2006 Boxer Dergisi

Mesaj tarafından RoCCo* Salı Şub. 24, 2009 8:55 pm

“Kendime Meydan Okuyorum”
    Önceleri çıtır bir kızdı. “Genie İn A Bottle” parçasıyla genç nesli avucunun içine aldı. Ardından masum kızı gömdü. Sert, asi, çekici çok ama çok seksi Christina’ydı artık o. Pop müziğin sarı saçlı, kırmızı rujlu divası sorularımızı yanıtladı…

Stripped’ten bu yana dört yıl geçti. Ve şimdi “Back To Basics” piyasada. Dört yılda neler değişti? Görünüşünüz ve tarzınızda büyük değişikliler var gibi…

Dört yıl içerisinde hayatımda çok şey değişti. İki albüm arasında turnelerden ve promosyonlardan arta kalan zamanlarda bu yeni yeni albüm için çalıştım. Bu albümdeki bütün sözler benim hayatımı ifade ediyor, hayatımla ilgili. Geçtiğimiz yıl evlendim. Hiç olmadığım kadar mutluyum. “Back To Basics”i yapmak bir buçuk yılımı aldı. Albümde 1920’ler, 1930’lar ve 1940’lardan etkiler var.

Durup dururken mi o yılların müziğini baz olarak alıp bir albüm yapmak istediniz yoksa çocukluktan beri böyle bir hayaliniz var mıydı?

Bence soul, blues ve jazz bütün müziklerin kökü. Sekiz yaşımdan beri bu tarz parçaları dinliyorum ve söylüyorum. Benim için yeni değildi. Pearl Bailey, Billie Holiday, Sara Vaughn ve Dinah Washington dinleyerek büyüdüm ben.

Hayranlarınız tarzınızda yaptığınız bu değişikliği nasıl karşılayacak sizce? Bu gerçekten farklı bir Christina’yı mı temsil ediyor?

Bu albüm tamamen beni temsil ediyor. Her albümümde bambaşka bir Christina olarak sevenlerimin karşısına çıkmayı seviyorum. Onları şaşırtıyorum. Kendime meydan okuyorum aslında. Sınırlarımı zorluyorum. Görsel açıdan her şeyin müziğimle uygun olması gerekli. Bu albümde eski Hollywood yıldızlarına, onların parıltılı dünyalarına, sarı saçlarına, ışıltılı gülümsemelerine kaptırdım kendimi.

“Ain!t No Other Man” de çizdiğiniz kadının imajını birilerinden örnek aldınız mı?

“Ain’t No Other Man” için ilk videoyu hazırlayıp hayata geçirmek çok büyük bir emek işiydi. Marlena Dietrich, Betty Page… Tanrım, başka kimler vardı? Marilyn Monroe ve Gina Harlow’dan esinlendim.

Bazı insanlar klip görüntülerine bakacak ve çok olgun, çok klasik bulacak. Siz de böyle mi düşünüyorsunuz?

Ben öyle düşünmüyorum. O andaki duygularımın akışında spontene bir şey. Bu yaptığım eski ile yeniyi karşılaştırmak için değil. Onları karıştırmak için. Müzik zaten budur.

Albümde “Nasty Naughty Boy” ve “Stil Dirty” parçaları bir önceki seksi çılgın Christina versiyonundan izler taşıyor. Xtina hala ortalarda mı?

Evet, seksilik öyle ya da böyle hep var olacak. “Nasty Naughty Boy” isimli bir şarkı var. 1920’lerde bir kulübe girer gibi, çok heyecan verici… Hicveden bir havası var. “Still Dirty” ise beni gerçekten tanıyanların da bildiği gibi aslında çok fazla değişmediğimi gösteriyor.

Vücudunuzu göstermekten hiç utanmıyor musunuz? Mükemmel bir vücudunuz var. Bu sizce sanatsal bir ifade mi yoksa bugünlerde sadece ticari bir tanıtım mı?

Eminim ki bazıları ticari bulacaktır. Ama seks benim için artistik ifademin bir parçasıdır. Seksi sahne kıyafetlerimi eşim Jordan seçiyor. Herkes niye bu kadar dekolte giydiğimi soruyor. Bunun nedeni eşimin beni böyle görmek istemesi. Jordan hiç kıskanç ve maço bir eş değil.

Evlilik size güven veriyor mu?

Kocam benim bir sanatçı, bir kadın ve kendim olarak neye ihtiyacım olduğunu biliyor, anlıyor. Beni yüzde 150 destekliyor.

Düğününüz peri masalı gibiydi herhalde. Hayalinizdeki şey bu muydu?

Ben hiçbir zaman diğer kızlar gibi olmadım. Yani oturup “Düğünüm nasıl olacak acaba?” diye hayal kurmadım. Evlenmek için bir acelem de yoktu. Zaten ilişkiniz bir noktadan sonra öyle bir hal alıyor ki siz onun doğru erkek olduğunu anlıyorsunuz. Ancak babam yoktu düğünümde. Papazın olduğu yere doğru yürürken çok korktum ve dayanacak güçlü bir kol aradım. Ama o kol yoktu.

Şimdi gerçekten doğru yerde olduğunuza inanıyor musunuz?

Daha iyisini istiyorum hep. Tatmin olamıyorum. Benim hayattaki hedefim bir kadın olarak hep gelişmek ve öğrenebildiğim kadarını sünger gibi emmek. Benim yapım bu. Ama evet, bu işi yapmak çok zor. Özellikle bir kadın olarak. Biliyorsunuz erkeklerin dünyasındasınız ve başka türlü anlaşılabilirsiniz.

Gelecekte başka projeleriniz var mı? Mesela sinema ya da başka bir şey…

Yeni bir projeye başladığım zaman her şeyimi ona veririm. Ve film işi benim uzun vadeli planlarım içinde listemde. Ama doğru zamanda yapmak istiyorum.

Kokular ve elbiselere adınızı vermeyi düşündünüz mü?

Avrupa’da bazı işler yaptım. Benim ruhum çok yaratıcıdır. Yaratıcılığımı ortaya çıkaracak yollar bulacağım.
    Miss.X
    Miss.X
    Usta Üye
    Usta Üye

Ruh Hali : Ekim 2006 Boxer Dergisi Idaree11qr4
    Kişisel : Kişisel İletiniz
    Ekim 2006 Boxer Dergisi Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Ekim 2006 Boxer Dergisi Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
    Ekim 2006 Boxer Dergisi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ekim 2006 Boxer Dergisi Right_bar_bleue

Ekim 2006 Boxer Dergisi Empty Geri: Ekim 2006 Boxer Dergisi

Mesaj tarafından Miss.X Çarş. Mart 04, 2009 9:13 pm

Güzel olmuş.
    Sağol.

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 12:06 pm