Christina Aguilera Turkey

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En iyi yollayıcılar

Mayıs 2024

PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

En son konular

» Christina'nın Mücevheratları [Jewellers]
Cosmo Girl Ekim 2008 EmptyPaz Mart 29, 2009 12:43 pm tarafından RoCCo*

» Yeni! Stephen Webster Silver Collection [''09]
Cosmo Girl Ekim 2008 EmptyPaz Mart 29, 2009 12:41 pm tarafından RoCCo*

» Yeni ! Shopping Target with Jordan (27 Mart 2009)
Cosmo Girl Ekim 2008 EmptyPaz Mart 29, 2009 12:40 pm tarafından RoCCo*

» RoCCo* Arts ~
Cosmo Girl Ekim 2008 EmptyPaz Mart 29, 2009 12:38 pm tarafından RoCCo*

» Christina Kardeşiyle Bir İtalyan Restorantında [2006]
Cosmo Girl Ekim 2008 EmptyÇarş. Mart 25, 2009 6:48 pm tarafından RoCCo*

» Texture'ler
Cosmo Girl Ekim 2008 EmptySalı Mart 24, 2009 8:39 pm tarafından Hurt

» Christina Ivy Restaurant [2006]
Cosmo Girl Ekim 2008 EmptySalı Mart 24, 2009 8:36 pm tarafından Hurt

» Xtina MMA Sonrası B.Hills'de [2006]
Cosmo Girl Ekim 2008 EmptySalı Mart 24, 2009 8:35 pm tarafından Hurt

» Renaud Corlouer
Cosmo Girl Ekim 2008 EmptySalı Mart 24, 2009 8:32 pm tarafından Hurt

Tarıyıcı

2 posters

Cosmo Girl Ekim 2008

Miss.X
    Miss.X
    Usta Üye
    Usta Üye

Ruh Hali : Cosmo Girl Ekim 2008 Idaree11qr4
    Kişisel : Kişisel İletiniz
    Cosmo Girl Ekim 2008 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Cosmo Girl Ekim 2008 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
    Cosmo Girl Ekim 2008 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cosmo Girl Ekim 2008 Right_bar_bleue

Cosmo Girl Ekim 2008 Empty Cosmo Girl Ekim 2008

Mesaj tarafından Miss.X Çarş. Mart 04, 2009 9:20 pm

CosmoGirl : Farklı görünüyorsun, yeni bir imajın mı var ?
    Christina : Görünüşünle ve şarkılarımla ne kadar mutlu olduğumu ve şimdi ne kadar iyi hissettiğimi gösteriyorum. Müziğim ve görünüşüm hep uyum içerisinde oldu. Çünkü bir süre durumları yavaşlattım, kendime ilham kaynağı bulmak için zaman verdim. Mesela şuan pop sanatlarıyla ilgileniyorum. Andy Warhol'un parlak renklerle resimlerini biliyor musun ? Bu tamamen benim ne hissettiğim : mutlu ve canlı. Hayata olumlu bakıyorum, bu yarattığım ve yaptığım herşeyi etkiliyor.

CosmoGirl : Dünyanın heryerinden hayranların var, kendini bir idol olarak görüyor musun ?
    Christina : Çok klişe olduğunu biliyorum ama annem benim kahramanımdır. O her zaman, en severek yaptığım şeyi yapmam için bana cesaret verdi. Ama eğer bir öğretmen olmayı seçseydim de, annem beni aynı derece desteklerdi.

CosmoGirl : Annenden ne öğrendin ?
    Christina : Her zaman dürüst olmayı ve asla duygularını saklamamayı. Bunun sayesinde kendimi çok iyi ifade edebiliyorum. Birşey beni bunalttığı zaman, bundan sıkıldığımı anında davranışımda görebilirsin. Bazen duygularımı ve hislerimi günlüğe yazmayı deniyorum. Bu bende işe yarıyor. Günlüğümü bir süre sonra tekrar okuduğumda, "neden buna üzülmüşüm ki ?" diye düşünüyorum. Eski günlüklerimde hep erkekler hakkında şeyler yazardı. Bu çok saçma sapan birşeymiş. Gerçekten kızlar, onların kafanıza takılmasına izin vermeyin! Bir erkeğin size bir prensesmişsiniz gibi davranması gerekiyor, aksi takdirde sizinle olmaya değen biri değildir.

CosmoGirl : Seksi olmak senin için ne kadar önemli ?
    Christina : Haha! Kışkırtıcı bir şekilde giyinmeyi sevdiğim çok açık. İnsanlar bunun pislik birşey olduğunu düşünebilirler ama ben buna katılmıyorum. Gerçekten bir kız olarak doğduğum için mutluyum ve bunu tüm dünyanın bilmesini istiyorum. Bunda yanlış olan birşey yok, değil mi ? Ben çok fazla ışıklar altındayım ve kızlar için bir rol model olmak benim için önemli. Onların, kim olmayı isterlerse olabileceklerini ve görünüşün önemli olmadığını fark etmelerini istiyorum. İçindeki güzellik önemlidir. İnsanların beni etiketlemeye çalışmasından nefret ediyorum. Tamam, kırmızı ruju seviyorum ama bunun anlamı pislik olduğuma gelmiyor. Ne hissediyorsam ve benim için ne doğruysa onu yapıyorum.

CosmoGirl : İkinci parfümünü Ekim'de yayınlıyorsun. Neden bir diğer parfüm daha yayınlıyorsun da diğer ünlüler gibi kıyafet işine girmiyorsun ?
    Christina : Bir parfüm kendini iyi hissettirebilir, son rötuşlarındandır. Herkesin hafızasında onun için önemli bir an vardır, yaz aşkınla öpüşmesi yada tüm gece boyunca dans etmeleri gibi. Sık sık hangi parfümü sürdüğünü hatırlarsın ve hayatın boyunca o anı hatırladıkça, o parfümün kokusunu almaya devam edersin. Bu güzel kokmaya değmez mi ?

CosmoGirl : İlk satın aldığın parfümü hatırlıyor musun ?
    Christina : Açıkçası markasını hatırlamıyorum ama onun hakkında çok heyecanlı olduğumu hatırlıyorum. Kız gibi bir kızdım. Makyajı severdim bu yüzden de parfüm sürmeden asla dışarı çıkmazdım. Annemin, yanında topu olan onu sıktıkça kokan bir parfümü vardı, çok şıktı. Kendi parfümüme sahip olduğumda, sadece çok gururlandım. Hala eski model şişelerin en güzel şeyler olduğunu düşünürüm.

CosmoGirl : Kendi parfümün Inspire'ı nasıl tanımlarsın ?
    Christina : Kadınsı! Onu sürdüğün zaman, kendine güvenin geliyor ve dünyayı kaldırabilirmişsin gibi hissediyorsun. Kızların kendileri hakkında iyi hissetmelerini çok önemli buluyorum. Kendine güven, birini seksi yapan şeydir. Sokakta kendilerine güvenen kızları gördüğümde bundan zevk alıyorum.

CosmoGirl : CosmoGirl kızları için paylaşmayı istediğin favori bir alıntın var mı ?
    Christina : Özel lafları her zaman telefonuma kaydederim. Onları seviyorum. Son eklediğim şuydu : "Kendi yolunda yürümeye cesaret eden çocuk, asla kaybolmaz." Doğru, değil mi ? Hayatında olmak istediğin kişiyi olduğunda, hiç birşey yanlış gitmez. Her zaman hayallerini gerçek yapanın kekin bir parçası olduğunu söylemiyorum ama çok çalışmak zorundasın ve herşeyi yaparsan amaçlarına ulaşırsın.
    RoCCo*
    RoCCo*
    Admin

Ruh Hali : Cosmo Girl Ekim 2008 Huysuz10lk7
    Kişisel : Comé CLéan ~
    Cosmo Girl Ekim 2008 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Cosmo Girl Ekim 2008 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
    Cosmo Girl Ekim 2008 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cosmo Girl Ekim 2008 Right_bar_bleue

Cosmo Girl Ekim 2008 Empty Geri: Cosmo Girl Ekim 2008

Mesaj tarafından RoCCo* C.tesi Mart 14, 2009 9:45 am

Teşekkürler canım güzelmiş..

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 9:43 am