Christina Aguilera Turkey

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En iyi yollayıcılar

Mayıs 2024

PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

En son konular

» Christina'nın Mücevheratları [Jewellers]
Glamour Röportajı EmptyPaz Mart 29, 2009 12:43 pm tarafından RoCCo*

» Yeni! Stephen Webster Silver Collection [''09]
Glamour Röportajı EmptyPaz Mart 29, 2009 12:41 pm tarafından RoCCo*

» Yeni ! Shopping Target with Jordan (27 Mart 2009)
Glamour Röportajı EmptyPaz Mart 29, 2009 12:40 pm tarafından RoCCo*

» RoCCo* Arts ~
Glamour Röportajı EmptyPaz Mart 29, 2009 12:38 pm tarafından RoCCo*

» Christina Kardeşiyle Bir İtalyan Restorantında [2006]
Glamour Röportajı EmptyÇarş. Mart 25, 2009 6:48 pm tarafından RoCCo*

» Texture'ler
Glamour Röportajı EmptySalı Mart 24, 2009 8:39 pm tarafından Hurt

» Christina Ivy Restaurant [2006]
Glamour Röportajı EmptySalı Mart 24, 2009 8:36 pm tarafından Hurt

» Xtina MMA Sonrası B.Hills'de [2006]
Glamour Röportajı EmptySalı Mart 24, 2009 8:35 pm tarafından Hurt

» Renaud Corlouer
Glamour Röportajı EmptySalı Mart 24, 2009 8:32 pm tarafından Hurt

Tarıyıcı

Glamour Röportajı

Miss.X
    Miss.X
    Usta Üye
    Usta Üye

Ruh Hali : Glamour Röportajı Idaree11qr4
    Kişisel : Kişisel İletiniz
    Glamour Röportajı Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Glamour Röportajı Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
    Glamour Röportajı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Glamour Röportajı Right_bar_bleue

Glamour Röportajı Empty Glamour Röportajı

Mesaj tarafından Miss.X Çarş. Mart 04, 2009 9:16 pm

Glamour : Eski vücuduna kavuşmaya çalışıyorsun. O zaman yaptığın egzersizler hakkında konuşalım. Boks, koşma gibi..

Christina : (Gülüyor) Egzersiz yapmaktan nefret ediyorum. Onu yaparken akli olarak kendini zorlaman gerekiyor. Ben sesimi çıkartıp, "Bunu yapmam!" diyen biriyim.

Glamour : Böyle davrandığın zaman, çalıştırıcın sana sinirlenmiyor mu ?

Christina : Hayır. Birinin bana bağırmasıyla uğraşamam. Egzersiz yapmanın anlamı benim için motive edici birşey değil. Egzersizler sırasında rahat olmayı seviyorum. Beni çalıştıranlarda kibar bir şekilde, "200 bisiklet çevirmeni istiyorum. Düzgün yap ve durma." diyorlar. Ardından ben onun ciddi olduğunu biliyorum ve yapıyorum. Şimdi günde bunu 5 kez tekrar ediyorum.

Glamour : Muhteşem görünüyorsun, Christina. Vücudunda bir değişikliğe ihtiyacın olduğunu nasıl fark ettin ?

Christina : Mükemmelist biri olarak, benim davranış şeklim, ne kadar çabuk olursan o kadar çabuk sonuçlara ulaşırsın. Çalıştırıcım, "Zaman ver. Muhteşem görünüyorsun." diyor. Çevremdeki herkes bende bir değişiklik olduğunu söylüyorlar. Kendini zorlamalısın. Karnımın şuan daha sıkı olduğunu görebiliyorum.

Glamour : Zor bir çocukluk geçirmene karşın, sağlam bir insan olarak büyüdün. Bu endüstride bulunan Amy Winehouse gibi kendisini mahveden insanları gördüğünde ne düşünüyorsun ?

Christina : Birini yargılayan bir insan değilim. Onun arka planda yaşadıkları üzerinde yorum yapmam. Ama benim için, ben kendi üzerimde güçlü bir hisse sahibim. Annem beni yeteneğimin bir hediye ve beni kutsayıcı birşey olduğuna inandırdı. Ama kesinlikle hatalar yapıyorum fakat tekrar etmiyorum.

Glamour : Ne gibi hatalar ?

Christina : Stripped'i yaptığım zaman 21 yaşımdaydım. Geçmişimden gelen bazı konulardan dolayı aklım başımdan gitmişti. Benim yaşımdaki insanlarla çok fazla partilere gidiyordum ve acıyla boğuşmak için bazı sağlıksız şeyler yapıyordum. Ama kendime, "Tamam. Dur artık." diyebildim.

Glamour : Ama bazı nedenlerden dolayı bu kötü şeyleri yaparken kameraya yakalanmadın.

Christina : Tanrı'ya teşekkür ederim ki! (Gülüyor)

Glamour : Bugünlerde paparazzilerle nasıl baş ediyorsun ?

Christina : Bir çok insan yollarından çıkarken görüntüleniyor. Ben kendimi ve ailemi ışıkların altında tutmamaya çalışıyorum. Geçen günlerden birinde paparazzilerden biri kocamı tutup, "Yeni evinizin büyük olduğunu biliyorum. Ama aylardır senin resmini çekmeye uğraşıyorum. Asla evden çıkmıyorsun!" demiş. Bu doğru. Oğlumda vakit geçirdikten sonra bende dışarı çıkıyorum. Ama gün sırasında evden ayrılmadığımız düşünülürken, oğlumla görülmeyecek yerlerde yürüyüşe çıkıyorum.

Glamour : Anne olman, kendi annenle ilişkini değiştirdi mi ?

Christina : Onun yaşadıklarını daha iyi anlıyorum. Onun zor bir çocukluğu vardı ve benim bunu yaşamayacağımdan emin olmak istedi. Fakat onu kötüye kullanan biriyle evlendi. Benim annem çok vericidir, gerçekten çok fazla, bazen kendisinin de yaşadığını unutuyor. Ben kendime zaman yaratmak konusunda dikkatliyim. Max için değişmektense, hayatta öğrendiğim şeyleri masaya yatırmayı tercih ediyorum.

Glamour : Kendine nasıl zaman ayırabiliyorsun ?

Christina : Açıkçası bugün hiçbirşey yapmayacağım. Tırnaklarıma bakma!

Glamour : Bebeğin doğduğundan beri Jordan'la ilişkiniz nasıl değişti ?

Christina : Hayat için daha fazla kenetlendik ve daha yakınlaştık. İlişkiler ve muhteşem evlilikler, öğrenme ve büyüme aşamasından oluşuyor. Biz takım arkadaşı gibiyiz.

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 1:54 pm