Christina Aguilera Turkey

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En iyi yollayıcılar

Mayıs 2024

PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

En son konular

» Christina'nın Mücevheratları [Jewellers]
MTV : RöportaJı 1999- EmptyPaz Mart 29, 2009 12:43 pm tarafından RoCCo*

» Yeni! Stephen Webster Silver Collection [''09]
MTV : RöportaJı 1999- EmptyPaz Mart 29, 2009 12:41 pm tarafından RoCCo*

» Yeni ! Shopping Target with Jordan (27 Mart 2009)
MTV : RöportaJı 1999- EmptyPaz Mart 29, 2009 12:40 pm tarafından RoCCo*

» RoCCo* Arts ~
MTV : RöportaJı 1999- EmptyPaz Mart 29, 2009 12:38 pm tarafından RoCCo*

» Christina Kardeşiyle Bir İtalyan Restorantında [2006]
MTV : RöportaJı 1999- EmptyÇarş. Mart 25, 2009 6:48 pm tarafından RoCCo*

» Texture'ler
MTV : RöportaJı 1999- EmptySalı Mart 24, 2009 8:39 pm tarafından Hurt

» Christina Ivy Restaurant [2006]
MTV : RöportaJı 1999- EmptySalı Mart 24, 2009 8:36 pm tarafından Hurt

» Xtina MMA Sonrası B.Hills'de [2006]
MTV : RöportaJı 1999- EmptySalı Mart 24, 2009 8:35 pm tarafından Hurt

» Renaud Corlouer
MTV : RöportaJı 1999- EmptySalı Mart 24, 2009 8:32 pm tarafından Hurt

Tarıyıcı

2 posters

MTV : RöportaJı 1999-

PrinCéSs-
    PrinCéSs-
    Gelişmiş Üye
    Gelişmiş Üye

Ruh Hali : MTV : RöportaJı 1999- Keyifl10vg7
    Kişisel : Kişisel İletiniz
    MTV : RöportaJı 1999- Left_bar_bleue2 / 1002 / 100MTV : RöportaJı 1999- Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
    MTV : RöportaJı 1999- Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MTV : RöportaJı 1999- Right_bar_bleue

MTV : RöportaJı 1999- Empty MTV : RöportaJı 1999-

Mesaj tarafından PrinCéSs- Cuma Mart 13, 2009 8:37 pm

Mtv : Öncelikle Biraz Senden Söz Edelim ?

Christina : New York Staden Island Doğumluyum.Ama Aslen Pittsburgh, Pennsylvania'lıyım.Ben Aslında Çok Seyehat Ediyorum.Bunun İçin Çok Yerde Yaşadım 8 Yaşıma Kadar Staden Adasında Geri Kalanlarda İse Texas Ve 3 Yıl Boyunca Japonyada Yaşadım.Sanırım Bunda Babamın Orda Komutanı Olmasınında Etkisi Var.

Mtv : Ben Soyadın Ve Kökenin Hakkında Birşeyler Sormak İstiyorum?

Christina : Bir Çok İnsan Benim Sadece Küçük Beyaz Bir Kızdan İbaret Olduğumu Algılamak İstiyorlar.Ama Ben Kalbimin Sesini Dinliyorum Ve Bunu Sesime Yansıtarak Şarkılarımı Okuyorum.Bu Konuda Oldukça Rahatım Çünkü Herkesin Bildiği Gibi Tam Olarak Beyaz Bir Kız Değilim.Ben Yarı İspanyol,Yarı Amerikan,Yarıda İrlandalıyım Babam Güney Amerika-Ekvatorlu Annem İse İspanyol Kökenlerinden Geliyor.Her Zaman İspanyol Olmamla Grur Duydum İspanyol Toplumunu Ve Soyadım Aguilera'yıda Seviyorum.Ve Yakında Kaydedeceğim İspanyol Albüm Ve Bunu Yapabilme Özgürlüğümüde Seviyorum.

Mtv : Ne Zamandan Beri Şarkı Söylüyor Ve Performans Sergiliyorsun ?

Christina : Çok Eskiydi Onu Hatırlıyorum Ben Bizim Kare Desenli Banyomuzda Yere Havluyu Serer Ve Sahne Yapardım Şampuanlarımızda Mikrofonum Olurdu.Ondan Sonra Bir Çok Yerel Tv Programı,Festivaller Ve Partilere Katıldım En Resmi Ve Eski Olanı İse "Star Search"tir.

Mtv : İlk Olarak Sen Bize "Star Search"deki Tecrübelerini Anlatırmısın ?

Christina :Kesinlikle Korkunçtu!Daha 8 Yaşındaydım Ve Kaybetmek O Yaştaki Biri İçin Yıkımdır.Los Angelas'ta İlk Günümdü Yarışmaya Kendime Güvenerek Girmiştim Ama 1.nin Adı Okununca O Ben Olmamıştım Onun İçin Büyük Bir Şok Yaşadım.Kesinlikle "Adil Değildi" Ama Yinede 2. Olmakta Havalıydı

Mtv : M.M.C'te Ne Tür Tecrübeler Yaşadın?

Christina :12-13-14 Yaşındaydım.Britney,Justin,NySc,Kerri Russel'le Çok İyi Arkadaşlıklar Yaptım.Hayatımın En Eğlenceli Günlerinide Orda Yaşadım.Hepimiz Küçüktük Ama Şarkı Söyeleme Konusunda Çok İyi İlerlemeler Kaydettik.

Mtv : Başından Ne Tür Komik Olayalar Geçti?

Christina :Biraz Çılgın Şeyler Var.Bunlar Sette Olanlar.Her Zaman Şaka Veya Muziplik Yapmayı Seviyoruz.Zaten Bilinen Şeylerdede Bu Açık Açık Görülüyor.

Mtv : Bize Record'la Nasıl Sözleşme Yaptığını Anlatırmısın?

Christina : "Mulan" Çizgi Filminin Saundtrack'ını Kayedederek RCA'ya Gönderdiğimde Henüz 17 Yaşındaydım Ondan Sonra RCA Beni Kabul Etti.Ve Yaklaşık 6 Ay Boyunca L.A'ta Kayıt Sütüdyosunda Kayıt Etme Aşamalarındaydım.

Mtv : Eğlence Dünyasında Olmanın Senin Üstünde Bıraktığı Korkular Nelerdir ?

Christina :Şarkı Söylemek Hakkında Eleştirilerden Korkum Yok Çünkü O Benim Sanatsal Yeteneğim Ve Elimden Geldiğince İyi Yapmaya Çalışıyorum.Benim Korkum Çabuk Unutulmak Bir Gün Popüler Olup Diğer Gün Yok Olmak.Ama Bunun İçinde Sert Adımlarla Yürümeye Ve Sert Çalışmaya Özen Gösteriyorum Çünkü Gelecek İçin Güzel Planlarım Var.

Mtv : Diğer "Britney Spears" Gibi Pop İdollerinden Farkın Nedir Söylermisin ?

Christina :Güzel,Ne Mükemmel Ki Ben Bir Britney spears Hayranıyım,Ben Bir Mariah Carey Hayranıyım,Ama Bazı Kıyaslamalarlada Karşılaşıyorum,Bu Hayret Verici.Yani Bilirsin,Hepimiz Kendi Alanımızda Şarkıcılarız.Ben Britney Spears Değilim,Britney Spears Ben Değil.Ama Sanırım Özellikle İnsanlar Ne Zaman Müziğim Hakkında Daha Fazla Konuşurlarsa.Bu Kesinlikle Beni Diğerlerinden Ayıracak.

Mtv :Senin Etkilendiklerin Kimlerdir ?

Christina :Whitney Şarkılarını Söyleyebildiğim İçin Tanrıya Dua Ediyorum.Çünkü Whitney Houston'la Büyümüş Bir İnsanım "I Wanna Dance with Somebody" Gibi 90s ve 91s Şarkılarını Çok Seviyorum.Mariah Carey'ide Çok Seviyorum Çünkü Onun Tarzı Ve Yeneği Beni Çok Etkiliyor.Taktir Ettiğim Erkek Vokalistlerde İse Brian McKnight Benim Favorimdir.Ayrıca Ben Bir R&B Müziği Aşığıyım Etta James Gibi Sanatçılara Saygım Var Müzikleri Beni Derinden Etkiliyor.

Mtv : Walkman'ında Hangi Şarkıları Dinliyorsun ?

Christina : Yeni Limp Bizkit CD'si.Fred Durst'u Ve Bu Kaydı Seviyorum.

Mtv : Senin Performans Arşivinde Şuan Neler Var?

Christina : Janet Jackson'nun "Velvet Rope" Tour'unu Seviyorum.Tourda En Çok Sevdiğim Şey Hayranlar Ve Onu İzleyen O Muhteşem Kalabalık O İnanılmaz Performanslar.Sanatçı Olmak Çok Şaşırtıcı Umarım Bende Bir Gün Küçük Gösterilerimin Madonna Gibi İnanılmaz Olmasını Sağlayabilirim.

Mtv : Sende Yakında Herhangi Bir Tour Planlıyormusun ?

Christina : İmkanlar Doğrultusunda Sadece Şimdilik TLC Tourda Yer Alacağım Bana N'Snyc Eşlik Edecek.Bunun Yanında Lilith'te Gösterilerim Olacak Ve Eş Zamanlı Bir Kaç Radyo programınada Çıkacağım.

Mtv : N Sync İle Tour'da Birlikte Olacağın İçin Ne Hissediyorsun ?

Christina : Oh!Bu Eğlenceli Olacak N Sync Çok Sıcak Ve Havalı İlk Tour'umda Onaların Bana Eşlik Etmesi Beni Sevindiriyor.M.M.C'de Çok İyi Arkadaştık Ve Bu Tour'da Onun İçin Bana Güven Veriyor.Ama Britney'inde Eşlik Etmesini İsterdim.

Mtv : Lilith'te Nasıl Bir Performans Sergileyeceksin ?

Christina : İlk Olarak "Genie İn A Bootle" Başlayacağım.Çok Az Piyano Tınısı Ve Vocal Kullanarak Bağırma Tekniğimi Uygulayacağım.Ve Tour'a favori Bir Etta Şarkısıyla Son Vereceğim.

Mtv : Şuan Şarkı Söylemiyor Olsaydın Hangi Mesleği Yapardın ?

Christina : Kesinlikle Kendimi Başka Bir İş Yaparken Resmedemiyorum Ama Komik Bir Şeyler Olabilirdi Mesela Bir Lokantada Hızlı Servis Bölümünde Çalışıyor Olabilirdim.

Mtv : Son Soru.Eğer Sen Bir Hayvan Olarak Tanımlasaydın Kendini Hangi Hayvan Olurdun ?

Christina : Bu Komik Bir Soru.Ben Sanırım Bir Kedi Olabilirdim Zaten Hep Kediyi Hatırlattığımı Söylerler.Ama En Vahşi Olan Türündenim.
    RoCCo*
    RoCCo*
    Admin

Ruh Hali : MTV : RöportaJı 1999- Huysuz10lk7
    Kişisel : Comé CLéan ~
    MTV : RöportaJı 1999- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100MTV : RöportaJı 1999- Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
    MTV : RöportaJı 1999- Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MTV : RöportaJı 1999- Right_bar_bleue

MTV : RöportaJı 1999- Empty Geri: MTV : RöportaJı 1999-

Mesaj tarafından RoCCo* C.tesi Mart 14, 2009 9:45 am

Limp Bizkit dinliyormuş xD
    Sağol .

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 2:27 pm