Christina Aguilera Turkey

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En iyi yollayıcılar

Mayıs 2024

PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

En son konular

» Christina'nın Mücevheratları [Jewellers]
Elle Röportaj (1) EmptyPaz Mart 29, 2009 12:43 pm tarafından RoCCo*

» Yeni! Stephen Webster Silver Collection [''09]
Elle Röportaj (1) EmptyPaz Mart 29, 2009 12:41 pm tarafından RoCCo*

» Yeni ! Shopping Target with Jordan (27 Mart 2009)
Elle Röportaj (1) EmptyPaz Mart 29, 2009 12:40 pm tarafından RoCCo*

» RoCCo* Arts ~
Elle Röportaj (1) EmptyPaz Mart 29, 2009 12:38 pm tarafından RoCCo*

» Christina Kardeşiyle Bir İtalyan Restorantında [2006]
Elle Röportaj (1) EmptyÇarş. Mart 25, 2009 6:48 pm tarafından RoCCo*

» Texture'ler
Elle Röportaj (1) EmptySalı Mart 24, 2009 8:39 pm tarafından Hurt

» Christina Ivy Restaurant [2006]
Elle Röportaj (1) EmptySalı Mart 24, 2009 8:36 pm tarafından Hurt

» Xtina MMA Sonrası B.Hills'de [2006]
Elle Röportaj (1) EmptySalı Mart 24, 2009 8:35 pm tarafından Hurt

» Renaud Corlouer
Elle Röportaj (1) EmptySalı Mart 24, 2009 8:32 pm tarafından Hurt

Tarıyıcı

Elle Röportaj (1)

Miss.X
    Miss.X
    Usta Üye
    Usta Üye

Ruh Hali : Elle Röportaj (1) Idaree11qr4
    Kişisel : Kişisel İletiniz
    Elle Röportaj (1) Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Elle Röportaj (1) Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
    Elle Röportaj (1) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Elle Röportaj (1) Right_bar_bleue

Elle Röportaj (1) Empty Elle Röportaj (1)

Mesaj tarafından Miss.X Çarş. Mart 04, 2009 9:17 pm

CHRISTINA AGUILERA
    DAHA ÇOK YÜKSELMEK.
    İNCİTİLMEMEK.
    SEVİLMEK.
    HERŞEYİN ÜSTESİNDEN GELMEK.
    ANNESİNİ KORUMAK.
    DÜRÜST VE SICAK OLMAK.
    EARTHA KITT'LE DÜET YAPMAK.
    BABASI YÜZÜNDEN ACI ÇEKMEMEK.
    KENDİSİ GİBİ OLMAK.

NBC'nin 8H Studyosu'nun yer aldığı New York'taki Rockefeller Center'ın önü "Saturday Night Live" şovundan çıkacak yıldızlardan bir imza alabilmek için toplanan müthiş bir kalabalık tarafından kuşatılmış. Önce, teenage idoller arasına yeni giren Jessica Simpson ve Nick Lachey pırıl pırıl gülümseyip el sallayarak görünüyorlar. Sonra kendi adının yazılı olduğu tişörtü, elinde çiçekleri ve gülümseyen yüzüyle Britney Spears ve ardından da Justin Timberlake çığlıklar atan kalabalığı selamlıyorlar. Hepsinin gerisinde ana giriş kapısının önünde koyu renk saçları ve tayt bir jean, tayt bir tişört ve tayt bir jean ceket içinde vücudunu sımsıkı paketlemiş gibi duran 23 yaşındaki Christina Aguilera'nın yanına gidip kendisiyle röportaj yapmak istediğimi söylüyorum. En sonunda da yaptığı müziğe ve herşeyine tam anlamıyla hayran olduğumu ekliyorum. "Herkes böyle söylüyor", diye yanıtıyor Aguilera gülümseyerek ve ekliyor: "O halde röportajı yapabiliriz."

Ondan tam bir hafta sonra Aguilera, Los Angeles'taki L'Ermitage otelinin lobisindeki barda bir grup arkadaşıyla birlikte gayet relaks bir halde kahkahalar atıyor. Bense beş altı metre ötelerinde onun dev bodyguardı Vern'le birlikte oturmuş sohbet ediyorum. Derken Aguilera'nın sempatik arkadaşlarından biri yanımıza geliyor ve pop idolünün röportaj için hazır olduğunu söylüyor. Kendisine Christina'ya köşedeki masalardan birine gelme şansının olup olmadığını sormasını rica ediyor, oranın daha az gürültülü olduğunu ve hatta bu şekilde bir yandan öğle yemeği de yiyebileceğimizi söylüyorum. Kızcağız tekrar Christina'nın yanına gidiyor, teklifimi ona iletiyor ve geri dönüp şöyle söylüyor: "Christina şu an bulunduğu yerde kalmak istiyor." Vern önüne bakıp, gülümsüyor. Aguilera'nın önündeki yarısı yenmiş çikolatalı sufle kahverengi bir pelteye dönüşmüş. Yoksa çoktan yemeğini yedi mi? "Sadece birkaç lokma birşey atıştırmak istedim", diyor. Oturduğu kadife sandalyeye iyice yerleşip, bacaklarını kollarıyla sarıyor. Üzerinde yırtık bir jean pantolon, yüzünde full makyaj, ayaklarında da siyah yüksek topuklu pabuçlar var. Siyah balıkçı yaka buluzu ve başındaki kasketiyle Aguilera her zamankinden çok daha ufak tefek görünüyor. "Daha önce L'Ermitage'da defalarca röportaj verdim. Buradaki loş ışıklandırmayı ve şömineyi seviyorum. Ne çok sessiz ne de çok gürültülü oluşunu da..."

Christina Aguilera'ya bu röportajı yapmayı teklif ettiğim o gece, "Saturday Night Live"daki açılış monoloğunu yaparken izleyicilerden birisi sahneye doğru yürüyüp kendisine bir külot ve sütyen hediye etmeye çalışmış. "Biraz provokatif giyindiğim için herkesin kafasında böyle önyargılar var" , diyor Aguilera ve ekliyor: "Bu aslında medyanın hatası. Çünkü kimi zaman saçımdan tırnağıma kadar kapalı da giyiniyorum. Ama o görüntüler basının dikkatini çekmiyor. Aslında sizin imajınızın ne olduğuna medya karar veriyor. Siz gerçekten öyle olun ya da olmayın, bu hiç önemli değil."

Çok uzun olduğundan 2 bölüm vereceğim Wink

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 10:34 am